Бентонітовий шнур PRONIL/ПРОНІЛ 20х25 (рулон 5 м. п.)
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Бентонітовий шнур PRONIL/ПРОНІЛ (рулон 5 м.п.)
Розбухаючий бентонітовий шнур для гідроізоляції робочих швів у будівельних конструкціях і місць проходження комунікацій.
Гідрофільна гідроізоляція Pronil на основі природного бентоніту натрію. Цей продукт є гарною альтернативою традиційних систем герметизації швів. Під час контакту з водою він розширюється, утворюючи надійне ущільнення в бетонній конструкції, включно з проміжками, тріщинами, порами та капілярами. Висока гідростатична стійкість, швидке та просте встановлення, ущільнення доступне в різних розмірах для відповідності нестандартній формі швів, розширюється для герметизації витоків, безпечне у використанні, нетоксичне, тому не потрібне жодного спеціального поводження.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ
Призначений для гідроізоляції швів або усунення протікання в бетонних споруд (підвали, басейни, місця сполучення з трубами, каналізаційні системи та т.п.), утворюючи гнучку та пружну прокладку або гнучке ущільнення в шві або тріщині; здійснює гідроізоляцію тимчасових прорізів вікон нежитлових підвалів, вентиляційних отворів, застосовується під час усіх робіт по ремонту и реконструкції будівель і споруд (у всіх випадках, коли виготовляється бетонування і коли потрібна гідроізоляція швів і сопряжений). Гідрофільна гідроізоляція Pronil може використовуватися в водних і каналізаційних переходах, підземних частинах будівельних об'єктів, а також у будинках і спорудах, побудованих нижче рівня ґрунтових вод.
- В конце 7-го дня: 200%
- В конце 14-го дня: 300%
- Різниця на сухій/мокрій дорозі: 200%
- Стійкість до тиску води: 5 барів на відстані 50 м.
- Температура застосування: від -20 °C до +50 °C.
- Жорсткість води в випробовній зоні: 200 ppm CACO3.
- Швидкість розширення істотно збільшується за незначної жорсткості води.
Гідропрокладка, бентонітовий шнур укладається по центр між арматурою й кріпиться з допомогою дюбелів до бетону, іноді через металеву сітку. Бентонітовий шнур необхідно фіксувати на час заливання бетону, щоб гідропрокладка не «спала» за час застигання бетону. Джгути можуть укладатися як на плоских, так і на нерівних бетонних поверхонь. Поверхня бетону в місце з'єднання має бути очищена від каменів, іржі та інших забруднень. Джгути не укладаються на поверхні покриті водою. Відрізки джгутів з'єднуються встик або нахлистом.
Укладання джгутів у замкнутому просторі обмежує їх вільне набухання. Проникальна вода в бетон сприяє виникненню гелю, який не пропускає гелю, який стає водонепроникним бар'єром і під впливом тиску розбухання наповнює й ущільнює пори та тріщини в бетоні. Мінімальна бетонна «обертка» джгута становить 100 мм. В умовах прояву гідростатичного тиску, ширина щілини в елементах ущільнених джгутами не може перевищувати 0,5 мм.